ضعيف پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

ضعيف: پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث انتقام 10سال حبس را از کسی گرفتم که بخاطرش زندانی شدم/ او پولدار شده است بود و باید حقم را می‌داد ، قاتل

ساعت 22:30 دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن 83 خبر دادند.

قاتل: انتقام 10سال حبس را از کسی گرفتم که بخاطرش زندانی شدم/ او پولدار شده است بود و باید حقم را می داد

عبارات مهم : جنایت

ساعت 22:30 دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن 83 خبر دادند.

خراسان نوشت:جوان 35 ساله ای که مدعی بود یک دهه از جوانی خودش را به علت «رفیق بازی» پشت میله های زندان گذرانده هست، صبح روز گذشته در حالی به بازسازی صحنه قتل پرداخت که «ناروخوردن» از رفیق را انگیزه ای جهت ارتکاب جنایت هولناک خود می دانست.

دقایقی بعد، خودروهای پلیس آژیرکشان وارد محل شدند و نوار زردرنگ «ورود به صحنه جرم ممنوع!» در اطراف «جسدی با گردن بریده!» کشیده شد. لحظاتی بعد با حضور بازپرس خاص قتل عمد در محل وقوع جنایت، نورافکن های پلیس، صحنه جرم را روشن کرد و بدهید ترتیب تحقیقات قضایی راجع به این ماجرا ادامه یافت.

انتقام 10سال حبس را از کسی گرفتم که بخاطرش زندانی شدم/ او پولدار شده است بود و باید حقم را می‌داد ، قاتل

جسد جوانی که ضربات مرگبار و متعدد قمه، بی رحمانه بر نقاط متفاوت پیکر او وارد آمده بود، خون آلود روی زمین قرار داشت. بریدگی وحشتناک روی گردن جوان 28 ساله حاکی از آن بود که عامل جنایت، کینه عمیقی از او به دل داشت و با سنگدلی و قساوت، ضربات متعدد کارد بزرگ را بر پیکر وی فرود آورده هست. اگرچه بعضی خراشیدگی های روی دست مقتول نیز نشان می داد که او قصد دفاع از خود را داشته، ولی ضربات مرگبار، وقت هر گونه تصویر العملی را از وی گرفته هست.

چگونگی وقوع این جنایت، ذهن بازپرس خاص قتل عمد را به انگیزه «انتقام» سوق داد و بدهید ترتیب بررسی های کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، به سوی سرنخ هایی مانند «اختلافات کهنه» کشید. این گونه بود که نورافکن های صحنه جرم در یک دایره 360 درجه ای چرخیدند تا این که آثاری از تردد موتورسیکلت در محل به دست آمد.

ساعت 22:30 دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن 83 خبر دادند.

در همین حال شاهدان محلی به بازپرس «کاظم میرزایی» گفتند: راکبان موتورسیکلتی را دیده اند که دقایقی قبل از کشف جسد و با سرعت از این محل عبور کرده اند. گزارش خراسان حاکی است در حالی که تحقیقات میدانی و شبانه مقام قضایی به بامداد روز بعد کشید، یک دستگاه گوشی گوشی نیز در نزدیکی محل اتفاق کشف شد و هنوز هوا روشن نشده بود که ماموران با راهنمایی های قضایی، هویت مقتول 28 ساله را به نام «ب-ص» شناسایی کردند و در ادامه تحقیقات میدانی، دو جوان که یکی از آن ها نقطه ای از بدنش خون آلود بود به عنوان مظنون دستگیر و به مقر انتظامی هدایت شدند.

مظنون این اتفاق راجع به خون آلود بودن نقطه ای از دستش به قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: شب قبل از کشف جسد اتفاق ای برایم رخ داد که قسمتی از دستم برید ولی چون دکتر معالج تاکید کرد که نباید تا بهبودی کامل، محل زخم را شست و شو بدهم من هم خون ها را نشسته ام! ساعتی بعد با انجام تحقیقات ماموران راجع به بیانات مظنون مشخص شد که او درست می گوید و ارتباطی با جنایت مذکور ندارد! بنابراین چند ساعت بعد، دو مظنون این اتفاق با صدور دستوری از سوی بازپرس خاص قتل عمد آزاد شدند و دامنه تحقیقات با راهنمایی های بازپرس میرزایی باز هم به گذشته ها و اختلافات کهنه احتمالی مقتول با دیگر افراد بازگشت.

در اثنای همین بررسی های میدانی بود که سرنخی از یک نزاع قدیمی مربوط به حدود 10 سال قبل به دست آمد. به همین علت و به دستور سرهنگ کارآگاه «حمید رزمخواه» (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) گروه زبده ای از کارآگاهان به پیگیری این سرنخ پرداختند. تحقیقات پای جوانی به نام «کریم» را به این پرونده جنایی باز کرد ولی اثری از این فرد نبود تا این که ردیابی های پلیسی نشان داد، کریم از مدتی قبل و به اتهام زورگیری یک دستگاه موتورسیکلت در زندان به سر می برد.

انتقام 10سال حبس را از کسی گرفتم که بخاطرش زندانی شدم/ او پولدار شده است بود و باید حقم را می‌داد ، قاتل

این گونه بود که جوان 35 ساله از زندان احضار و بازجویی شد او که ابتدا همه چیز را به طور کلی انکار می کرد هنگامی که در برابر شواهد و دلایل مستند قرار داده شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل جوان 28 ساله اقرار کرد و گفت: آن روز به همراه «م» یکی از بستگانش سوار بر موتورسیکلت به انتهای پنجتن 83 رفته اند و او با ضربات مرگبار کاردی بزرگ، «ب-ص» را به علت اختلافات کهنه و کینه ای عمیق به قتل رسانده است.

در ادامه پیگیری به این پرونده جنایی، ساعت 8 صبح روز گذشته، متهمان مذکور به وسیله کارآگاهان اداره جنایی به زمین های کشاورزی انتهای پنجتن 83 هدایت شدند تا در حضور بازپرس خاص قتل عمد، صحنه جنایت را بازسازی کنند. در شروع بازسازی صحنه قتل، ابتدا کارآگاه جمالی(افسر پرونده) به تشریح خلاصه ای از محتویات پرونده پرداخت و بخشی از اعترافات متهمان در مراحل بازجویی را ذکر کرد.

ساعت 22:30 دهم تیر ماه شهروندان ساکن در منطقه التیمور مشهد، از وقوع جنایتی وحشتناک در زمین های کشاورزی انتهای پنجتن 83 خبر دادند.

سپس قاضی میرزایی با تفهیم مواد قانونی به متهمان، از آنان خواست مواظب بیانات خود باشند و حقیقت ماجرا را بیان کنند. در همین حال «کریم» (متهم ردیف اول) برابر دوربین قوه قضاییه و کنار موتورسیکلت ایستاد و بعد از معرفی کامل خود گفت: من و برادر مقتول از سال ها قبل دوست صمیمی بودیم و من پای «رفیق بازی» می ایستادم تا این که حدود 10 سال قبل همین دوستم، با چندینه نفر درگیر شد من هم که غیرتی شده است بودم به طرفداری از او برخاستم.دو روز بعد از آن ماجرا با اسلحه کلاش به محل طرف های برابر رفتم و شلیک کردم. البته با آن که شیشه های مغازه شکست ولی کسی آسیب ندید. بعد از آن بود که من دستگیر و سال ها زندانی شدم.

حدود 10 سال بعد هنگامی که از زندان بیرون آمدم خیلی از اطرافیان و دوستانم مرا جنبش می کردند که تو سال های جوانی ات را جهت «رفاقت» پشت میله های زندان گذرانده ای و حالا همین دوستانت پولدار شده است اند! من هم بر اثر همین جنبش های دیگران، به برادر آن دوستم گفتم که به برادرش بگوید باید سهم مرا از این ثروت بپردازد!چرا که من سال ها در زندان بودم و شما با کار کردن به ثروت رسیدید! ولی او تحویل نمی گرفت و پاسخی نمی داد! این درحالی بود که هنوز دیگران مرا جنبش می کردند که آیا خودت حقت را نمی گیری؟!

انتقام 10سال حبس را از کسی گرفتم که بخاطرش زندانی شدم/ او پولدار شده است بود و باید حقم را می‌داد ، قاتل

متهم این پرونده جنایی درحالی که گریه می کرد، ادامه داد: شب قبل از وقوع قتل، دوباره برادر دوستم را دیدم و به او تاکید کردم که حرف های مرا به برادرش بگوید! در همین افکار غوطه ور بودم تا این که شب اتفاق جهت مصرف شیشه به منزل یکی از دوستانم رفتم باز هم این عنوان مطرح شد که من جوانی ام را جهت «رفیق بازی» تباه کردم و اکنون باید حقم را بگیرم! چون دوستم پولدار شده است است! آن شب به همان دوستم زندگ زدم و با او جهت دیدار یکدیگر قرار گذاشتیم. می خواستم به او تکانی بدهم! بعد مقداری «شیشه» جهت یکی از بستگانم خریدم و به منطقه گلشهر رفتم هنگامی که مواد مخدر را تحویل دادم «م» پسر یکی از بستگانم نیز با من آمد ولی او نمی دانست که من کجا می روم! هنگامی که با هم سوار موتورسیکلت شدیم و به انتهای پنجتن 83 رسیدیم ناگهان با «ب- ص» برخورد کردم.

از موتورسیکلت پیاده شدم و به او گفتم حرف هایم را به برادرت گفتی؟که او پاسخ سربالا داد. من هم که بسیار خشمگین بودم می خواستم ضربه ای با کارد به صورتش بزنم که او گردنش را خم کرد و تیغه کارد بزرگ گردنش را برید بعد از آن هم ضربات متعدد دیگری به او زدم و سوار بر موتورسیکلت به همراه «م» از محل گریختم. آن شب را در منزل یکی از دوستانم سپری کردم و روز بعد هم به منزل یکی از بستگانم در گلشهر رفتم انگار که اتفاق ای رخ نداده است! ولی چند روز بعد به علت زورگیری موتورسیکلت دوباره دستگیر و روانه زندان شدم! گزارش خراسان حاکی است: در پی اعترافات صریح متهم به قتلی که دارای چندین سابقه کیفری هست، «م» نیز به تشریح ماجرای آن شب هولناک پرداخت و سپس بازپرس کاظم میرزایی، با صدور قرار قانونی جهت متهمان پرونده، دستور آخر بازسازی صحنه قتل را صادر کرد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل پیگیری را طی کند.

واژه های کلیدی: جنایت | زندان | پرونده | زندانی | تحقیقات | موتورسیکلت | موتورسیکلت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs