ضعيف پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

ضعيف: پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث آزار زن جوان در جاده‌خاکی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جوان 20 ساله‌ای که در مسیر فرودگاه اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنی جوان کرده ب

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

آزار زن جوان در بزرگراه خاکی

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جوان 20 ساله ای که در مسیر فرودگاه اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنی جوان کرده بود، خبرداد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ 23 شهریورماه امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 103 گاندی اعلام کرد که به وسیله راننده جوان یک دستگاه ماشین سواری پراید ربوده شده است و این فرد با ترساندن سلاح سرد او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

باتشکیل پرونده مقدماتی با عنوان آدم ربایی منجر به آزار و اذیت و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد که با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، شاکی به پزشکی قانونی اعزام و برابر نظریه پزشکی قانونی، ضرب و جرح و همچنین آزار و اذیت وی تأیید شد.

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

زن جوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: روز چهارشنبه 22 شهریور و بعد از انجام عمل جراحی و تکمیل دوره درمانی خود قصد بازگشت به شهر خودمان را داشتم و بلیط هواپیما را به ساعت 19:30 همان روز تهیه کرده بودم، در این مدت در منزل یکی از بستگان نزدیک خود در خیابان دماوند سکونت داشتم و ساعت 17:30 یک ماشین سواری به مقصد فرودگاه درخواست کردم که در ساعت 18 در محل حاضر شد. در وقت سوار شدن، راننده از من درخواست کرد که در صندلی جلو بنشینم و علت آن را مسئله ارتفاع و خرابی کمک فنر ماشین اعلام کرد. بعد از سوار شدن از راننده خواستم که مرا سریع به فرودگاه برساند تا به پرواز خود برسم و راننده در طی مسیر گفت که به علت ترافیک در بزرگراه از یک مسیر میانبر می رود و سپس به محل نامعلومی رفت که مقداری از آن خاکی بود.

شاکی ادامه داد: او در جواب اعتراض من که آیا اینجا خاکی است گفت که به زودی در مسیر مهم قرار خواهیم گرفت که ناگهان راننده در همان مسیر توقف و درهای ماشین را قفل کرد. راننده با چاقو ترساندن کرد که مرا خواهد کشت و التماس های من نیز فایده ای نداشت.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جوان 20 ساله‌ای که در مسیر فرودگاه اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنی جوان کرده ب

شاکیه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ادامه راننده از مسیر اتوبان بابایی وارد صدر، سپس مدرس و خیابان ظفر شد، در خیابان ولیعصر ، راننده پراید به قصد خرید سیگار از ماشین پیاده شد که به محض پیاده شدنش از ماشین ، من نیز به سرعت از ماشین پیاده شده است و به داخل یک مجتمع تجاری فرار کردم و در آنجا از مردم کمک خواستم.

با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره شانزدهم با انجام تحقیقات پلیسی و بهره گیری از تصویرهای دوربین های مداربسته محل سوار شدن شاکی به ماشین پراید، موفق به شناسایی پراید هاچ بک سفید رنگ به شماره انتظامی معلوم شدند.

با شناسایی ماشین پراید ، آخرین مالک نیز شناسایی و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که ماشین مذکور از سوی مالک آن در اختیار پسرش به نام امین متولد 1376 قرار گرفته است .با شناسایی تصویر امین از سوی شاکی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به محل سکونت او در شهرک کاروان اعزام شده است و در تحقیقات نامحسوس اطلاع پیدا کردند که او از محل سکونتش متواری شده است است .

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

باتوجه به بلامکان بودن متهم ، کارآگاهان اداره شانزدهم آگاهی اقدام به شناسایی محل تردد خودروی مذکور در محدوده فلکه اول تهرانپارس کرده و آخر در ساعت 15:30 دیروز متهم پرونده را در حالیکه قصد داشت با ماشین از محل متواری شود ، طی یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی انتقال یافته کردند.

متهم بعد از مواجه حضوری با شاکی به صورت کامل مورد شناسایی قرار گرفت. همچنین ماموران در بازرسی از ماشین متهم ، اموال دزدی شده است از شاکیه مشمول بر نوت بوک و دیگر لوازم شخصی وی را نیز کشف کردند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری جوان 20 ساله‌ای که در مسیر فرودگاه اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنی جوان کرده ب

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با تأیید و اعلام این خبر گفت: تحقیقات از متهم جهت شناسایی دیگر جرایم احتمالی وی در دستور کار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دارد.

مکرم با اشاره به وجود بعضی شمایل و خالکوبی ها بر روی بدن متهم ، گفت : ازتمامی شکات و مالباختگانی که به وسیله راننده جوان یک دستگاه ماشین پراید سفید هاچ بک مورد دزدی ، ترساندن و آزار و اذیت قرار گرفته اند دعوت می شود تا جهت پیگیری پرونده شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

تتوی روی دست متهم

واژه های کلیدی: اداره | ماشین | پرونده | راننده | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

آزار زن جوان در جاده‌خاکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs