ضعيف پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

ضعيف: پرونده تحقیقات خوزستان بیمارستان اخبار حوادث

از بازار سکه چه خبر؟

در بازار امروز (سه‌شنبه) بازار طلا و سکه نسبت به آخرین قیمت‌های معامله شده است در روز گذشته با مقدار اندکی زیاد کردن قیمت همراه شده است است ولی ثبات تقریب..

ادامه مطلب

دارو و تجهیزات پزشکی بدون معطلی ترخیص می‌شود / رئیس‌کل گمرک ایران

رئیس کل گمرک کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن واردات کالاهای اساسی در سالجاری خبر داد و گفت: ترخیص دارو و تجهیزات پزشکی نیز با همکاری وزارت بهداشت درمان و..

ادامه مطلب

نفت افزایش کرد

قیمت نفت بعد از اینکه در دو روز گذشته تحت تاثیر زیاد کردن غیرمنتظره ذخایر نفت آمریکا و شدت یافتن نگرانیها نسبت به اختلافات تجاری میان واشنگتن و پکن کم ک..

ادامه مطلب

قیمت نفت دو درصد جهش کرد

در آخر معاملات روز جمعه با بسته شدن یک خط لوله مهم آمریکا و انتظار از تمدید توافق اوپک، قیمت نفت بعد از افت در ۵ جلسه متوالی، جهش کرد و ۲ درصد از ارزش از دس..

ادامه مطلب

ارتعاش قیمت سود در سپرده‌های بانکی

آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد که رشد ماهانه مانده سپرده ها بعد از ابلاغ دستورالعمل کمی کم کردن یافته هست، بر این اساس رشد ماهانه مانده سپرده ها در شهر..

ادامه مطلب

دو نگاه متناقض به آینده دلا‌ر

روز پنج شنبه دلار ۵ تومان افت کرد؛ ولی این کم کردن نتوانست مانع از ثبت دومین بازدهی مثبت هفتگی این ارز شود. عده ای از معامله گران اعتقاد دارند این رو..

ادامه مطلب

تصاویر ، ماجرای شگفت انگیز خانه‌های اجاره‌ای در تهران

این 406 متری نیاوران رو از دست نده!، سوپر لاکچری اقدسیه 310متر، 512 متر کامرانیه فقط مال توئه؟… این عبارت‌های شگفت‌انگیز جزئی از بازار اجاره مسک..

ادامه مطلب